Archiwum

 • Rada Podatkowa na konferencji w MF nt. należytej staranności w VAT

  środa, 13 września 2017
  Ministerstwo Finansów zakończyło pierwszy etap konsultacji społecznych w sprawie określenia listy przesłanek należytej staranności po stronie nabywcy w kontekście prawa do odliczenia podatku naliczonego - należyta staranność przy weryfikacji kontrahenta. Wyniki pierwszego etapu przedstawiono na konferencji prasowej z udziałem przedsiębiorców i dziennikarzy. czytaj więcej
 • Badanie Należytej Staranności w VAT

  Rodzaj: Badanie - Ankieta VAT
  Data wydarzenia: czwartek, 6 lipca 2017, 12:00

  Rada Podatkowa podjęła się określenia standardów ostrożności kupieckiej (należytej staranności). Lista praktyk stanowić ma narzędzie ochrony uczciwych przedsiębiorców przed roszczeniami fiskusa. Naszym celem jest przekazanie podatnikom argumentów do obrony przed niesłusznymi oskarżeniami ze strony organów podatkowych o uczestniczenie w oszustwach VAT.

   

  czytaj więcej
 • Warsztaty Rady Podatkowej Wiosna 2017

  Data konferencji: poniedziałek, 20 marca 2017, 09:00

  Rada Podatkowa zaprasza na 16 prelekcji wybitnych praktyków prawa podatkowego. W programie znajdą się m.in. aktualne zagadnienia związane ze zmianami w podatku VAT, optymalizacją podatkową, nowymi ustawami KAS i SENT, prowadzeniem działalności za granicą, ulgami na B+R i wiele innych.  

  Wśród wykładowców osoby zarządzające Radą Podatkową: Nikończyk, Iniewski, Martini, Soska, Rutkowski, Wach, Goździowska, Misiak. 

  LINK DO RELACJI Z WARSZTATÓW

   

  czytaj więcej
 • Spotkanie Grupy CIT/PIT 22.11.2016

  Rodzaj: Spotkanie Grupy CIT/PIT
  Data wydarzenia: wtorek, 22 listopada 2016, 03:00

  W imieniu nowego kierownictwa Grupy CIT/PIT Rady Podatkowej – przewodniczącego Adama Soski, wiceprzewodniczących Anny Misiak i Patrycji Goździowskiej – chcielibyśmy zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie Grupy CIT/PIT, które odbędzie się 22 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 15:00 w siedzibie Konfederacji Lewiatan (ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa).

   
  czytaj więcej
 • Spotkanie Grupy VAT

  Rodzaj: Spotkanie Grupy VAT
  Data wydarzenia: środa, 9 listopada 2016, 04:00

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie Grupy VAT Rady Podatkowej prowadzone przez nowego przewodniczącego - Jerzego Martiniego.

  czytaj więcej
 • DEBATA "PRZECIWDZIAŁANIE UNIKANIU OPODATKOWANIA"

  Data konferencji: czwartek, 10 grudnia 2015, 12:00

  Instytut Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza przedsiębiorców na debatę podatkową poświęconą przeciwdziałaniu unikaniu opodatkowania. Spotkanie odbędzie się w dniu 10 grudnia br. (czwartek) w godzinach 17.00 - 19.00 w sali 1B bud. C, al. Niepodległości 128, Warszawa.   

  czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 10 następna