Seminarium: Prostsze podatki - szybszy rozwój. Model podatkowy dla MŚP - Warszawa 12 lutego

Data konferencji: wtorek, 12 lutego 2013, 10:00

Mamy przyjemność zaprosić na seminarium finałowe projektu "Świadomy Podatnik". Seminarium "Prostsze podatki - szybszy rozwój. Model podatkowy dla MŚP" odbędzie się 12 lutego  w Warszawie, w Sejmie RP, Sala Kolumnowa.

Na seminarium zaprezentowany zostanie Model podatkowy dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw stworzony na podstawie wyników projektu i ich analiz, skonfrontowanych z dotychczasowym dorobkiem badawczym i analitycznym Ministerstwa Finansów, Komisji Europejskiej, doktryny oraz doświadczeń PKPP Lewiatan. Po prezentacji odbędzie się dyskusja o możliwych preferencjach podatkowych dla przedsiębiorców.

Seminarium organizowane jest pod patronatem Dariusza Rosatiego, Przewodniczącego Sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

Seminarium jest bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa Sejmu RP konieczne jest wcześniejsze odebranie przepustki. W tym celu zapraszamy w dniu wydarzenia do Biura Przepustek, budynek H1. Bez przepustki wejście na teren Sejmu będzie niemożliwe.

 

Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy odesłać do 8 lutego 2013 r. faksem na numer (22) 55 99 910 lub na adres: sgorecka@pkpplewiatan.pl

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Świadomy Podatnik" i współfinansowane jest ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowy program seminarium prezentujemy poniżej.

Rejestracja zakończona.