IV Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan

Rodzaj: Konferencja i Warsztaty Merytoryczne
Data wydarzenia: środa, 14 października 2020, 10:00

IV Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan to dwudniowe forum dyskusyjne na temat prawa podatkowego. Wydarzenie składa się z bezpłatnej konferencji na temat najważniejszych zmian w prawie podatkowym oraz warsztatów podatkowych nt. istotnych zagadnień związanych z rozliczeniami podatkowymi.

Pierwszego dnia zapraszamy Państwa na Konferencję z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Finansów, członków Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan, przedsiębiorców oraz uznanych ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego.

Pobierz program Kongresu (wersja nieostateczna - mogą jeszcze nastąpić zmiany).

Nasi goście w trzech panelach dyskusyjnych będą rozmawiać, m.in. o proponowanych przez Ministerstwo Finansów tzw. rozwiązaniach estońskich dla niektórych podatników podatku CIT, które mają zacząć obowiązywać już w 2021 r., o tym jak może funkcjonować w Polsce centralny rejestr faktur – narzędzie, którego celem będzie zwiększenie wiedzy administracji skarbowej o bieżących rozliczeniach przedsiębiorców (fakturowaniu) oraz o ulgach i rozwiązaniach, których celem jest wspieranie nowoczesnych przedsiębiorstw i innowacyjnej gospodarki.

Wspólna dyskusja przedstawicieli Ministerstwa Finansów, ekspertów podatkowych i przedsiębiorców pozwoli uczestnikom konferencji poznać plany resortu finansów dotyczące dalszych zmian polskiego systemu podatkowego oraz posłuchać o wyzwaniach stojących przez przedsiębiorcami w związku ze zmieniającym się otoczeniem prawno–podatkowym.

W drugim dniu wydarzenia zapraszamy na praktyczne warsztaty, podczas których uznani eksperci poprowadzą szkolenia nt. najważniejszych zagadnień podatkowych.

Partnerami Strategicznymi kongresu są: Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, KPMG, MDDP.

Partnerami Medialnymi wydarzenia są: Wolters Kluwer, Prawo.pl, Przegląd Podatkowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

POWRÓT